Potrzebna pomoc!!! - czy Blitz wystąpi znowu w Rzymie?

Miesięcznik Społeczno-Kulturalny MUTUUS
Nr 03, KWIECIEŃ 2017 r,


Blitz to grupa młodych i zwariowanych tancerzy. Ta wielka rodzina pragnie rozwijać swoje umiejętności we wszystkich zakątkach świata.

W tym roku młodzież z sekcji Blitz Two, Blitz Squad oraz Blitz Kids otrzymała nominację do udziału w Top Art Festival - Międzynarodowym Festiwalu Talentów „LE STRADE DELLA MUSICA“ w Rzymie. Jest to wyróżnienie za dotychczasowe osiągnięcia formacji Blitz w dziedzinie tańca nowoczesnego. Udział w wydarzeniu pozwoli naszym młodym tancerzom zmierzyć się z najlepszymi formacjami młodzieżowymi z naszego kontynentu. 

Poza prezentacjami konkursowymi w programie festiwalu znajdują się także warsztaty taneczne ze światowej klasy instruktorami, które pozwolą uczestnikom nabrać doświadczenia w rożnych technikach tanecznych. 

POTRZEBUJEMY WSPARCIA! Uruchomiliśmy Zbiórkę w serwisie WSPIERAM KULTURĘ: 
http://wspieramkulture.pl/projekt/1465-BLITZ-marzy-o-Rzymie

 

  

Agnieszka Humięcka

Agnieszka Humięcka jest nauczycielem tańca w ZSO nr 6 w Gdańsku oraz instruktorem wielu grup  formacji tanecznych tanecznych jakie prowadzi w  Gdańskim Archipelagu Kultury Dom Sztuki. Nlaży do grupy laureatów tytułu CrEuro - Kreatywny Europejczyk: Pozytywny, Kreatywny, Solidarny.

  ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

 
 

Menu Mobile nr 3

Free Joomla! template by Age Themes