Наталья Барабашёва

Natalia Barabaszowa jest artystką malarzem w Kańsku,  azjatyckiej części Rosji w Kraju Krasnojarskim na Syberii. Poznaliśmy ją dzięki Jej Aktywności w sieci na Instagramie, i poprosiliśmy ją o podzielenie się z nami jej pasją malowania.

Natalia tak sama pisze o sobie i swoim malowaniu:

 

W życiu każdego człowieka jest miejsce na coś, co pomaga żyć, daje siłę i energię wewnętrzną, pomaga realizować najśmielsze pomysły lub proso stromo wznosi. Moja życiowa pasja to sztuka.

 

Niestety, nie mam wykształcenia zawodowego w zakresie sztuki. Jestem artystą amatorem. Jako dziecko tylko cztery lata uczęszczałam do szkoły artystycznej. Od dziecka bardzo lubię malować ale nie planowałam związać swojej kariery z malarstwem, aby stać się prawdziwym artystą.

  

Czas mijał, a ja zrozumiałam, że jednak nie mogę żyć bez sztuki, bez malowania, bez stworzenia czegoś pięknego i chcę to robić.

 

Ostatecznie zaczęłam czytać na ten temat i zafascynowło mnie malowanie olejne. Wiele godzin spędziłam sam ze swoją sztalugą, pędzlami i farbami, szlifując swoje umiejętności. Kocham moją ojczyznę, kocham przyrodę, a moja miłość wyraża się w obrazach, którymi nawiązywałam do charakteru ich ojczystej ziemi. a
 

Zobacz też:

Strona WWW:  www.galery-nb.ru

INSTAGRAM:  www.instagram.com/chudomaster,

YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCcJVbKjfar97UUF-St6NlZQ


 


 

Search

Free Joomla! template by Age Themes