1. Autorem naszego miesięcznika jest każda osoba pozyskane przez redakcję naszego miesięcznika, która przekazała redakcji do publikacji swoje autorskie materiały mieszczące się w zakresie profilu miesięcznika, który promuje wartości: POZYTYWNI, KREATYWNI. SOLIDARNI oraz wyrazi zgodę na ich publikację oraz ich autoryzację dedykowaną specjalnie dla naszego miesięcznika miesięcznika.
  W miesięczniku publikowane są również materiały bez specjalnej dedykacji dla miesięcznika zgodnie z otwartą licencją Creative Coommons i te są w miesięczniku podpisane: Redakcja Mutuus. .  

 2. Jednym z głównych celów miesięcznika MUTUUS jest promocja kreatywnych, pozytywnych i solidarnych osób z wykorzystaniem technologii sieciowej. Każda publikacja miesięcznika spełnia warunki optymalnej konfiguracji dla sterowania dostępem do niej robotów indeksujących informacje w wyszukiwarkach internetowych. (tak zwana optymalizacja SEO).

 3. Każdy autor, jeśli wyrazi taką wolę może otrzymać swoje własne konto redakcyjne, i w dużym stopniu samemu decydować o sposobie indeksowania jego treści w Google i innych wyszukiwarkach internetowych. 
  • Dla ułatwienia autor może sobie założyć konto redakcyjne samodzielnie tutaj:
   http://mutuus.eu/index.php/rejestracja-autorow
   Założone samodzielnie konta muszą uzyskać zatwierdzenie redakcji. Zatwierdzać będziemy tylko i wyłącznie konta założone przez naszych autorów. Konto autorskie będzie zatwierdzone po zwrotnym kontakcie redakcji z autorem. Pozostałe nowe konta będą usuwane. 

 4. Uprawnienia autora:
  • Każdy autor może założyć konto redakcyjne w systemie, jakie stwarza mu możliwości określone poniżej. Zakładanie konta redakcyjnego jest ogólnodostępne, ale wymaga akceptacji redakcji. Są akceptowane wyłącznie konta założone przez osoby, które są związane z redakcją jako autorzy miesięcznika.
  • Każdy z autorów ma dostęp do redakcji i modyfikacji wszystkich swoich autorskich publikacji oraz swojego wpisu w dziale autorzy.
  • Każdy autor ma możliwość definiowania dla każdej swojej publikacji sposobu i zakresu jej indeksowania przez roboty internetowe dla wyszukiwarek.
  • Każdy autor posiadający konto redakcyjne ma możliwość  samodzielnego dodawania nowych wpisów w blogu miesięcznika: NASI AUTORZY W SIECI: http://mutuus.eu/index.php/autorzy/blog-creuro-oraz-o-autorach-mutuus-w-sieci/. Blog ten będzie również dostępny pod adresem adresami: creative.mutuus.eu oraz kreatywni.mutuus.eu. Dzięki temu stwarzamy autorom możliwość  sterowania informacjami o sobie dostępnymi przez wyszukiwarki w Internecie.
  • Autorzy zalogowani w systemie mają dostęp do dodatkowych informacji redakcyjnych dedykowanych wyłącznie dla nich, również widocznych wyłacznie dla niego po zalogowaniu przypisów lub uwag redakcyjnych w jego publikacjach widocznych tylko zalogowanego autora.

 5. Wszystkie samodzielne wpisy autorów są moderowane, to znaczy będą widoczne w sieci dopiero po ich redakcyjnej akceptacji. Wynika to z konieczności zagwarantowania bezpieczeństwa miesięcznika.

 6. Redakcja zapewnia autorom stały support w zakresie tematyki: jak optymalnie wykorzystywać najnowsze technologie cyfrowe: mobilne, sieciowe i multimedialne dla osobistego rozwoju: auto-rozwoju, auto-kreacji oraz auto-promocji. System takiego wsparcia zostanie systematycznie organizowany w okresie wakacyjnym. Zakładamy, że dd września 2017 uzyska pełną funkcjonalność.  

Więcej informacji otrzymać można przez kontakt telefoniczny, SMS-owy lub mailowy z redakcją.

tel: +48 513 602 978, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!
Redaktor miesięcznika oddzwania ze swojego osobistego numeru telefonu.
Podany redakcyjny telefon kontaktowy jest aktywny wyłącznie w jedną stronę w kierunku ,,do redakcji'' . Oddzwaniamy z innego numeru

 

 

Wprowadzenie
Szanując prywatność użytkowników odwiedzających wydawane wszystkie podstrony miesięcznika MUTUUS, redakcja stosuje niniejszą Politykę prywatności, aby zapewnić należytą ochronę danych osobowych użytkowników.
Niniejsza Polityka prywatności dotyczy danych osobowych, które mogą być przez nas przetwarzane do celów związanych z funkcjonowaniem witryn miesięcznika MUTUUS, publikowanych w domenach *.mutuus.eu,  *.eyia.eu oraz *.imediakids.eu


II. Zbieranie danych
Podczas wizyt na stronach naszych witryn internetowych zbierane są dane o odwiedzających, w tym:

 • dane gromadzone automatycznie i zapisywane w dziennikach serwera,
 • imienne dane osobowe podawane przez użytkowników i zapisywane w bazach danych.
 • Dane gromadzone automatycznie i zapisywane w dziennikach serwera (tzw. logach), zawierają szereg informacji o użytkownikach odwiedzających nasze witryny. Znane nam są:
 • zapytania HTTP kierowane do naszego serwera,
 • publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają nasze zasoby,
 • adresy URL zasobów przeglądanych w naszych witrynach,
 • czasy nadejścia zapytania i wysłania odpowiedzi,
 • nazwy stacji klienta zidentyfikowane przez protokół HTTP,
 • informacje o użytej przez użytkownika przeglądarce,
 • adres www strony poprzednio odwiedzanej w przypadku, gdy przejście do stron na naszych witrynach nastąpiło z innej witryny poprzez odnośnik,
 • informacje o błędach, jakie nastąpiły podczas transakcji HTTP.

III. Wykorzystanie danych gromadzonych automatycznie


REDKACJA MUTUUS zapewnia, że dane gromadzone automatycznie w dziennikach serwera z zasady:

 • nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi nasze witryny,
 • nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem oraz głównymi administratorami witryn.

Administrator serwera i administratorzy serwisów mogą zmierzać do zidentyfikowania konkretnej osoby na podstawie informacji zarejestrowanych w logach serwera tylko w przypadku prób naruszenia integralności systemu plików przez osoby nieuprawnione.

Na podstawie plików dzienników mogą być generowane statystyki wspomagające administrowanie witrynami. Statystyki te nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające witryny.


 


IV. Wykorzystanie imiennych danych osobowych

Imienne dane osobowe przetwarzamy tylko i wyłącznie zgodnie z celami, w jakich zostały one powierzone Redakcji, w szczególności:
dane podawane podczas rejestracji: używane są do potwierdzenia uprawnień zalogowanych użytkowników do przeglądania zawartości i wykonywania operacji, do których zostali upoważnieni, oraz komunikacji z użytkownikami w sprawach związanych z zawartością witryny,


Redakcja MUTUUS dokłada wszelkich starań, aby powierzone nam imienne dane nie dostały się do rąk trzecich, chyba że:

 • Polityka prywatności stanowi inaczej w dalszej części tego dokumentu;
 • otrzymamy zgodę użytkownika na udostępnienie jego danych;
 • zostanie złamane prawo i będzie toczyć się związane z tym postępowanie;

V. Edycja i usuwanie danych osobowych

 • Każdy użytkownik ma możliwość podglądu powierzonych nam w procesach rejestracji danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Może tego dokonać za pomocą swojego panelu kontrolnego użytkownika.

 • Każdy użytkownik ma również prawo żądać usunięcia jego danych osobowych z naszych baz danych. Żądanie należy skierować za pomocą umieszczonego na stronie formularza kontaktowego lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając informację, którego konta dotyczy żądanie (nazwa witryny, na której dokonano rejestracji, nazwa konta.

 • W przypadku, gdy użytkownik żąda usunięcia swoich danych osobowych, administrator dokonuje tzw. anonimizacji konta, czyli usunięcia z bazy danych informacji przypisanych do konta (imię, nazwisko, adres e-mail). Operacja ta nie dotyczy informacji powiązanych - nie powoduje usunięcia danych z wystawionych i pozostających w systemie dowodów zakupów, nie powoduje zmiany oznaczenia autorstwa opublikowanych artykułów czy innych wypowiedzi.

 • Publikacje lub inne dane udostępniane przez użytkownika, które nie są przechowywane w ramach profilu użytkownika, takie jak artykuły, wiadomości na forum, komentarze, itp. pozostaną na naszych witrynach, nawet po usunięciu.

Search

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes