Zespół redakcyjny miesięcznika: 

   

Janek Jackowicz Korczyński
 redaktor naczeln
y / wydawca

☏ +48 513 602 978 |  ✉ redakcja@mutuus.eu

Joanna Radzio
zastępca redaktora naczelnego

✉ joanna.radzio@mutuus.eu 1. Autorem naszego miesięcznika jest każda osoba pozyskane przez redakcję naszego miesięcznika, która przekazała redakcji do publikacji swoje autorskie materiały mieszczące się w zakresie profilu miesięcznika, który promuje wartości: POZYTYWNI, KREATYWNI. SOLIDARNI oraz wyrazi zgodę na ich publikację oraz ich autoryzację dedykowaną specjalnie dla naszego miesięcznika miesięcznika.
  W miesięczniku publikowane są również materiały bez specjalnej dedykacji dla miesięcznika zgodnie z otwartą licencją Creative Coommons i te są w miesięczniku podpisane: Redakcja Mutuus. .  

 2. Jednym z głównych celów miesięcznika MUTUUS jest promocja kreatywnych, pozytywnych i solidarnych osób z wykorzystaniem technologii sieciowej. Każda publikacja miesięcznika spełnia warunki optymalnej konfiguracji dla sterowania dostępem do niej robotów indeksujących informacje w wyszukiwarkach internetowych. (tak zwana optymalizacja SEO).

 3. Każdy autor, jeśli wyrazi taką wolę może otrzymać swoje własne konto redakcyjne, i w dużym stopniu samemu decydować o sposobie indeksowania jego treści w Google i innych wyszukiwarkach internetowych. 
  • Dla ułatwienia autor może sobie założyć konto redakcyjne samodzielnie tutaj:
   http://mutuus.eu/index.php/rejestracja-autorow
   Założone samodzielnie konta muszą uzyskać zatwierdzenie redakcji. Zatwierdzać będziemy tylko i wyłącznie konta założone przez naszych autorów. Konto autorskie będzie zatwierdzone po zwrotnym kontakcie redakcji z autorem. Pozostałe nowe konta będą usuwane. 

 4. Uprawnienia autora:
  • Każdy autor może założyć konto redakcyjne w systemie, jakie stwarza mu możliwości określone poniżej. Zakładanie konta redakcyjnego jest ogólnodostępne, ale wymaga akceptacji redakcji. Są akceptowane wyłącznie konta założone przez osoby, które są związane z redakcją jako autorzy miesięcznika.
  • Każdy z autorów ma dostęp do redakcji i modyfikacji wszystkich swoich autorskich publikacji oraz swojego wpisu w dziale autorzy.
  • Każdy autor ma możliwość definiowania dla każdej swojej publikacji sposobu i zakresu jej indeksowania przez roboty internetowe dla wyszukiwarek.
  • Każdy autor posiadający konto redakcyjne ma możliwość  samodzielnego dodawania nowych wpisów w blogu miesięcznika: NASI AUTORZY W SIECI: http://mutuus.eu/index.php/autorzy/blog-creuro-oraz-o-autorach-mutuus-w-sieci/. Blog ten będzie również dostępny pod adresem adresami: creative.mutuus.eu oraz kreatywni.mutuus.eu. Dzięki temu stwarzamy autorom możliwość  sterowania informacjami o sobie dostępnymi przez wyszukiwarki w Internecie.
  • Autorzy zalogowani w systemie mają dostęp do dodatkowych informacji redakcyjnych dedykowanych wyłącznie dla nich, również widocznych wyłacznie dla niego po zalogowaniu przypisów lub uwag redakcyjnych w jego publikacjach widocznych tylko zalogowanego autora.

 5. Wszystkie samodzielne wpisy autorów są moderowane, to znaczy będą widoczne w sieci dopiero po ich redakcyjnej akceptacji. Wynika to z konieczności zagwarantowania bezpieczeństwa miesięcznika.

 6. Redakcja zapewnia autorom stały support w zakresie tematyki: jak optymalnie wykorzystywać najnowsze technologie cyfrowe: mobilne, sieciowe i multimedialne dla osobistego rozwoju: auto-rozwoju, auto-kreacji oraz auto-promocji. System takiego wsparcia zostanie systematycznie organizowany w okresie wakacyjnym. Zakładamy, że dd września 2017 uzyska pełną funkcjonalność.  

Więcej informacji otrzymać można przez kontakt telefoniczny, SMS-owy lub mailowy z redakcją.

tel: +48 513 602 978, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!
Redaktor miesięcznika oddzwania ze swojego osobistego numeru telefonu.
Podany redakcyjny telefon kontaktowy jest aktywny wyłącznie w jedną stronę w kierunku ,,do redakcji'' . Oddzwaniamy z innego numeru

 

Search

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes