Świadomy seks: nie poradnik.

Alicja Baba

Właśnie wydałam swoją pierwszą książkę! :)

Sama ją napisałam, znalazłam grafika, artystę, redakcję, drukarnię, sama za nią zapłaciłam i sama odebrałam. 5 wielkich i ciężkich pudeł z książkami to 115 kg! To wszystko udało się również dzięki bardzo pomocnym i drogim mi przyjaciołom.

Teraz zajmuję się promocją i sprzedażą, a wszystko po to, by spełnić swoje marzenie: poruszać pominięte, a najważniejsze przecież zagadnienia dotyczące życia takie jak: seks, śmierć, bóg czy więź człowieka ze zwierzętami.

Nie chcę czekać, aż jakieś wydawnictwo zgodzi się wydać mi książkę. Wydaję ją sama, bo mocno wierzę w to, że najwyższy już czas głośno mówić o seksie!

Zapraszam do lektury! :)
Zamówienia na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Ta książka nie jest kontrowersyjna dlatego, że mówi o kontrowersyjnych rzeczach. 
Seks nie jest kontrowersyjny: to jest najbardziej normalna i naturalna ludzka rzecz. 
O seksie nie potrafi się rozmawiać, pozostaje on za czterema ścianami, ale każdy i tak wie, że inni też to robią. Ale o tym nie rozmawiamy, bo nie wypada. I dopóki ten seks będzie za tymi czterema ścianami, tak będzie gnił i gnił jak stare ziemniaki.

Książka jest kontrowersyjna, bo mocno porusza emocjami: coś w niej albo bardzo ci się spodoba, albo nie spodoba wcale. Chodzi o treść, o zmianę myślenia i zachowania, o porzucenie starych wzorców i nauczenie się siebie i partnera od nowa, a to zawsze wymaga odwagi, powoduje spięcie i obnaża człowieka na każdym kroku.

-------------------------
Wydając tę książkę spełniam swoje marzenie. Moim marzeniem jest również to, by mówić głośno o tym, co normalne i potrzebne, a o czym nie mówi się w ogóle, bo nie wypada. Poruszam temat seksualności i chcę zrobić coś, co choć trochę ściągnie ciężar z kobiet, które uważają się za nienormalne, jeśli nie mają ochoty na seks. 
Chciałabym, by ludzie zwolnili, otworzyli i uczyli się siebie od nowa.

Jestem zwykłym człowiekiem, który mówi o zwykłych, ludzkich rzeczach, również po to, by opadło choć trochę całe to spięcie tabuizmu jakim jest seks.

Co chcę osiągnąć, wydając moją książkę? Kto ma być odbiorcą-czytelnikiem tej książki?

Chciałabym, by kobiety poczuły, że są ok. 
Że nie jest z nimi coś nie tak.
Chciałabym, by ludzie poczuli, że można inaczej. 
Chciałabym, by relacje międzyludzkie zmieniały się na lepsze.

Na rynku mnóstwo jest już duchowych książek, książek do samorozwoju i wiele ksiąg pochodzących od mądrych ludzi ze Wschodu, ale wszystkie te książki pisane są przez specjalistów albo oświeconych mistrzów - często już na dzień dobry czytelnik czuje, że nie dorasta do pięt autorytetom, a czytając, ma nadzieję, że może kiedyś i on do tego dojdzie.

Ja chcę pokazać, że ludzkie rzeczy dostępne są dla każdego, po równo, trzeba jedynie być otwartym na rozmowę i nową perspektywę.

Odbiorcą książki są kobiety i mężczyźni. Ludzie rozwijający się duchowo i szukający rozwoju również dla ich związku. Ludzie interesujący się warsztatami rozwoju osobistego i poszukujący głębszej więzi z partnerem oraz szeroko pojętego samorozwoju.

 

Zapraszam również na OTWARTĄ GRUPĘ FACEBOOKOWĄ https://www.facebook.com/groups/swiadomy.seks/

 

Free Joomla! template by Age Themes