Taniec to coś, co liczy się dla mnie najbardziej na świecie / Klaudia Parol

 

Cześć .

Mam na imię  Klaudia. W tym roku w sierpniu kończę 16 lat. Wychowywałam się w dzielnicy Gdańska Stogi. Obecnie mieszkam w innej dzielnicy Gdańska Kokoszki ale pomimo tego dojeżdżam do wyjątkowych klas w Gdańsku jakimi są klasy taneczne w 6 Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6. Nasze klasy taneczne mają swojego FANPAGE na jaki serdecznie zapraszam. Możecie tam zobaczyć co robimy: https://www.facebook.com/zycietotaniecgimnazjumnr6/

Odkąd pamietam zawsze lubiłam muzykę i ruch. Gdy miałam 8 lat, pamiętam ęe wszystkie moje koleżanki z klasy chodziły na zajęcia taneczne do Domu Sztuki w naszej dzielnicy. Był to niestety środek sezonu i gdy tata poraz pierwszy zaprowadził mnie do Domu Sztuki pani Agnieszka - instruktorka tańca  powiedziała, że niestety, ale zapisy są już zamknięte. Na moje szczęście dała mi szansę i wzięła mnie na "próbę",  Skończyło się to ostatecznie tym,  że jestem w tej grupie do dzisiaj [😄] .

Tańczę w grupie BLITZ squad (zobacz: http://www.blitzgdansk.pl/blitz-sqad/ ). Jeździmy po największych imprezach w Polsce i na ŚWIECIE. Zdobyliśmu między innymi 1 miejsce na międzynarodowym festiwalu talentów w Rzymie w 2014 roku oraz 1 miejsce na tym samym festiwalu w Chorwacji.

Często zadają mi  mi pytanie dlaczego tańczę i co mi to daje. Szczerze ? Poprostu od zawsze było mi wmawianie w domu że mogę osiągnąć co tylko zechcę. Myślę też że mam trochę talentu do ruchu więc staram się go dobzre wykorzystać. Bardzo dużo daje mi też pomoc naszej wspaniałej trenerki Agnieszki Humięckiej . Stwaraz ona cudowną atmosferę w naszej grupie. Biorąc też pod uwagę to, że jestem też tylko człowiekiem i mam swoje problemy, jestem jej bardzo wdzięczna, że ona zawsze była przy mnie, dzień i w nocy kiedy mogła mi pomóc. To dzięki niej jestem tu gdzie jestem. To ona dała mi szanse i jestem za to niebywale wdzięczna.

Taniec to coś, co liczy się dla mnie najbardziej na świecie.  Są wzloty i upadki ale ja wiem dzięki tańczeniu  co jest moim celem w życiu .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Free Joomla! template by Age Themes